3 czerwca w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Radgoszczy zebrała się Komisja Konkursowa Certyfikatów Wielkiej Ligi Czytelników „Placówki Aktywnie Promujące Czytelnictwo” dla województwa małopolskiego.
Niezależna komisja, w skład której weszły:
Beata Kuta – pedagog szkolny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, artysta-plastyk ( Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim)- Przewodnicząca Komisji;
Małgorzata Morawiec – bibliotekarz ( Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Oleśnie) – Zastępca Przewodniczącej Komisji;
Anna Wolak – nauczyciel informatyki i matematyki (Szkoła Podstawowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej) – Członek Komisji;
Agata Bazuła – bibliotekarz szkolny (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła Wielkiego w Nowych Żukowicach) – Członek Komisji;
Renata Wilk-Krzciuk – nauczyciel języka polskiego (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie)- Członek Komisji
postanowiła przyznać Certyfikaty Szkół Aktywnie Promujących Czytelnictwo w ilości 22.
Poniżej wyróżnione placówki:
Lp. |
Nazwa placówki |
1. |
Zespół Szkół Samorządowych w Rzykach |
2. |
Szkoła Podstawowa w Przyborowie |
3. |
Szkoła Podstawowa w Brzozowej |
4. |
Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Kleczy Dolnej |
5. |
ZSP Szkoła Podstawowa im. J. Kochanowskiego |
6. |
Szkoła Podstawowa nr 36 w Krakowie |
7. |
Szkoła Podstawowa im. Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki w Nieczajnie Górnej |
8. |
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Płk. Tadeusza Dłubacza w Sufczynie |
9. |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Mjra Henryka Sucharskiego w Spytkowicach |
10. |
Szkoła Podstawowa im. Mjr Józefa Ryłko w Czernej |
11. |
Szkoła Podstawowa nr 5 w Andrychowie |
12. |
Szkoła Podstawowa im. Józefa Marka w Tymbarku |
13. |
Szkoła Podstawowa nr 126 Im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie |
14. |
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej |
15. |
Szkoła Podstawowa im. Leopolda Węgrzynowicza |
16. |
Zespół Placówek Oświatowych Im. Stanisława Wyspiańskiego w Borzęcie |
17. |
Szkoła Podstawowa im. Karola Szymanowskiego |
18. |
Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej |
19. |
Publiczne Przedszkole w Radgoszczy |
20. |
Katolicka Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia w Nowym Sączu |
21. |
Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Nowym Sączu |
22. |
I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej |
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radgoszczy jako Organizator Lokalny serdecznie gratuluje wszystkim Placówkom, Dyrektorom, Nauczycielom, Bibliotekarzom, a nade wszystko Dzieciakom-Czytelnikom!