E-mailowe kontakty z nauczycielami naszej szkoły!

Drodzy Rodzice i Uczniowie! 

Podczas obowiązującej w naszym kraju kwarantanny spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19,  oprócz zdalnej platformy możecie komunikować się wysyłając zapytania na pocztę elektroniczną konkretnego nauczyciela. 

Poniżej lista nauczycieli wraz z adresami email: 

 

Antosz-Barabasz Andżelika: aandzela@wp.pl

Bator Bogumiła: wiatrowki4@op.pl

Białas Edyta: edit_76@interia.pl

Burzec Małgorzata: gosiaptak87@gmail.com

Burzec Maria: maria.burzec@wp.pl

Burek Joanna: joannabur@gmail.com

Ks.Gołąb Paweł: pawelgolab@poczta.onet.pl

Gmyr Noga Anna: aniagmyrnoga@gmail.com

Gwóźdź Joanna: szkolna.biblioteka.rad@op.pl

Dudek Rafał: rafal793@onet.eu

Dworak Celina: cdworak@onet.pl

Dworak Jacek: jadwor@poczta.onet.pl

Fido Anna: Annafido85@gmail.com

Jaje Aurelia: aureliaja@interia.pl

Juras Olga: olga-juras@wp.pl

Kochan Marta: martakochan@poczta.onet.pl

Kogut Grażyna: grazynakogut26@gmail.com

Koziarska Urszula: u.koziarska@op.pl

Ks. Łabuz Marek: radgoszcz1@diecezja.tarnow.pl

Kupiec Urszula: UszulaKupiec@interia.pl

Kuta Urszula: urszulakuta@onet.pl

Kwiecień Wiesław: Kross81@02.pl

Lupa Barbara: bacha3711@poczta.fm

Machnik Agnieszka:  agawaz@vp.pl

Majka Iwona: maja22@op.pl

Miłkoś Małgorzata: milkosmalgorzata@gmail.com

Miłkoś Waldemar: waldekmiłkos@02.pl

Niepsuj Błażej: blaszkon@op.pl

Pawlik Stanisława:  s_pawilk@op.pl

Piotrowicz Agnieszka: aga.i.tyle@gmail.com

Skrzek Agnieszka: agaskrzek@op.pl

Szwajkosz Magdalena: madziaszwajkosz@gmail.com

Wiercioch Dorota: dwiercioch82@gmail.com

Wijas Elżbieta: mysia-i@wp.pl

Witaszek Bogusława: witaszek55@op.pl

Zawiłowicz Anna: annazawilowcz@gmail.com