W Międzynarodowym Konkursie Matematyczny „Kangur matematyczny” Karol Lekarczyk z klasy 3a zdobył wyróżnienie w kategorii Maluch. W kategorii Żaczek najlepiej w szkole napisała Wiktoria Moskal-2a, Dykas Julia-2b i Sipior Zuzanna-2b, w kategorii „Maluch” Karol Lekarczyk-3a, Tomasz Doroż-4b, Zawiślak Karol-4a, w kategorii „Benjamin” Wójcik Bartłomiej-6b, Tomasz Fijał-6a i Mateusz Kijak-6a, w kategorii „Kadet” Dawid Golemo-2B, Micek Szczepan-1A, Dykas Paulina-1A oraz w kategorii „Junior” Eryk Kordos-3B, Burzec Grzegorz-3B i Białasek Karolina-3B
Poniżej charakterystyka konkursu i wyniki wszystkich uczestników.
„Żaczek” zawiera 21 zadań o różnym stopniu trudności (7 zadań po 3 punkty, 7 zadań po 4 punkty i 7 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie w tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia Konkursu 21 punktów; maksymalnie może więc uzyskać 105 punktów. „Maluch” zawiera 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie w tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia Konkursu 24 punkty; maksymalnie może więc uzyskać 120 punktów „Benjamin”, „Kadet”, „Junior” zawierają po 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie w każdej z tych kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia Konkursu 30 punktów, maksymalnie może więc uzyskać 150 punktów.
Żaczek – klasa 2 SP
- MOSKAL WIKTORIA – 46,00 (44%)
- DYKAS JULIA – 45,75
- SIPIOR ZUZANNA- 39,50
GIERCZYNSKA ELIZA
GRAD NATALIA
LIPINSKI ROBERT
PYZIK DAWID
BLACHANIEC OSKAR
NOWAK DAWID
Maluch – klasa 3 i 4 SP
- LEKARCZYK KAROL 77,25 wyróżniony
- DOROZ TOMASZ 71,00
- ZAWISLAK KAROL 62,50
SZELIGA JAKUB
PODOSEK DOMINIK
WOLAK MAKSYMILIAN
JAKUB POWROZNIK
ZAWILOWICZ KONRAD
JOPEK ROBERT
Beniamin – klasa 5 i 6 SP
- WOJCIK BARTLOMIEJ 82,50 (55%)
- FIJAL TOMASZ 76,75
- KIJAK MATEUSZ 66,00
Kadet – klasa I i II gimnazjum
- GOLEMO DAWID 77,50 (52%)
- MICEK SZCZEPAN 55,00
- DYKAS PAULINA 52,75
BURZEC TADEUSZ
KUBEK KAROL
SKIBA WERONIKA
KORDOS ANGELIKA
SALADYGA KRYSTIAN
MACHNIK DAWID
WAZ EWELINA
Junior – klasa III gimnazjum
- KORDOS ERYK 62,75 (42%)
- BURZEC GRZEGORZ 56,00
- BIALASEK KAROLINA 54,75