Korowód postaci z Bajek – spotkanie ze Świętym Mikołajem

WYJĄTKOWE SPOTKANIE POSTACI Z BAJEK ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!!!

6 grudnia uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej przebrali się w barwne stroje postaci z bajek, specjalnie na spotkanie ze świętym Mikołajem.
W tym dniu do szkoły przybyli: wróżki, rycerze, czarownice, księżniczki, Kopciuszki, Roszpunki, Pinokio, Baba Jaga, biedronka, kury i koguty, piraci, strażnicy, szeryfowie, Kot w butach i wiele innych postaci.
Wszyscy rodem z bajek oczekiwali na św. Mikołaja. Piosenką „Przybądź do nas Mikołaju” powitaliśmy go w progach sali gimnastycznej.
Przybysz dla wszystkich klas przywiózł słodkości, podziwiał baśniowe stroje oraz słuchał pięknie śpiewanych przez dzieciaki kolęd. Swój recital miały również panie wychowawczynie, które odśpiewały dla Mikołaja kolędę „Przybieżeli do Betlejem pasterze”.
Mikołaj przygotował także wyjątkowe niespodzianki za najpiękniejszy strój dziewczynki i chłopca w Bajkowym Korowodzie. Panie wychowawczynie pomogły świętemu w podjęciu decyzji, które stroje były najpiękniejsze.
Dodatkowy prezent od świętego otrzymała Julia Juras z klasy 2a za strój BABY JAGI oraz Szymon Kogut z klasy 3b przebrany za Pinokia.
Mikołaj obiecał, że przyjedzie do nas za rok. My jednak musimy popracować nad swoim zachowaniem!!!
Dziękujemy Ci święty Mikołaju za prezenty!!! ZAPRASZAMY ZA ROK