Międzyszkolny Konkurs Plastyczny: ANIOŁY TAKIE SĄ!

Z myślą o organizowanym kiermaszu i koncercie Zimowy dar serca dla Alicji w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Radgoszczy został ogłoszony konkurs na pracę przestrzenną Anioły takie są. Prace miały być odzwierciedleniem postaci aniołów z wyobraźni dziecięcej.

Anioły miały być stojące lub do zawieszenia na choince. Miały także zasilić kiermasz charytatywny ozdób i dekoracji świątecznych na rzecz Fundacji Zdążyć z pomocą, która pomaga chorej Alicji.

Na konkurs wpłynęło 49 prac- aniołów ze szkół i przedszkoli w Radgoszczy i Luszowicach. Wszystkie prace były fantastyczne. Każda    z osobna interesująca, oryginalna, a co najważniejsze wykonana samodzielnie lub wspólnie z rodziną ( co było możliwe zgodnie z regulaminem), ponieważ celem konkursu było także wspólne z bliskimi i kreatywne spędzanie przedświątecznego czasu wolnego.

Wszystkie prace wzięły udział w kiermaszu 9 grudnia 2019 r. Autorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i ufundowane przez firmę MASTER

z Dąbrowy Tarnowskiej drobne upominki. Gratuluję wszystkim Uczniom  i  Rodzicom i zapraszam do dalszych działań artystycznych proponowanych przez naszą szkołę. Bądźmy otwarci i kreatywni! Bądźmy razem – rozwijajmy swoją wyobraźnię.

Organizatorem konkursu była pani Dyrektor,  Celina Dworak.