Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

     1 września, tradycyjnie zgromadziliśmy  się  przed godziną ósmą pod szkołą a następnie udaliśmy się na Mszę świętą, aby wspólnie modlić się o dobry i szczęśliwy nowy rok szkolny. Po Mszy świętej udaliśmy się do szkoły, aby uczestniczyć w akademii, inaugurującej rok szkolny przygotowanej przez uczniów i wychowawców klas piątych przy współpracy pana Wiesława Kwietnia. Pani dyrektor Małgorzata Węgiel przywitała obecnych oraz złożyła życzenia owocnej pracy w rozpoczynającym się roku szkolnym, a następnie wraz z Wójtem Gminy Radgoszcz panem Markiem Lupą wręczyła nauczycielom akty nadania kolejnego stopnia awansu zawodowego.

     Po części oficjalnej i otwarciu nowego roku szkolnego przez panią dyrektor, uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny. Następnie przywitali najmłodszych kolegów naszej szkoły, zapewniając ich o trosce uczniów          i nauczycieli. Po akademii pani dyrektor zaprosiła wszystkich uczniów na spotkanie z wychowawcami. 

    Składamy najserdeczniejsze życzenia  samych sukcesów i wielu powodów do satysfakcji, Wam drodzy koledzy           i koleżanki dobrych ocen, a Wam drodzy nauczyciele dużo wytrwałości i energii.