Roztańczona szkoła

W naszej szkole odbył sie Tydzień Roztańczonej Szkoły”. Trwał on od 7-9 listopada 2016 r.

Przez te trzy dni młodzież klas trzecich gimnazjum prowadziła zajęcia dla uczniów klas 4-6 szkoły podstawowej (pierwsza długa przerwa) oraz 1-3 gimnazujm (druga długa przerwa).

Świetnie bawiliśmy sie przy piosenkach taki jak:
,,Macarena”, ,,Y.M.C.A.”, ,,Skrzypek”, ,,Belgijka” i ,,Kaczuszki”.

Dzieci ze szkoły podstawowej ochoczo i wesoło dołączały do wspólnej zabawy i mimo, że gimbazjalistów było trochę mniej niż naszych młodszych kolegów to przeważnie gimnazjum śmiało wygibasywało na parkiecie!

Impreza na pewno nie byłaby taka udana gdyby nie fakt, że sprzęt muzyczny obsługiwał młody DJ-In-Training Bartosz Witaszek, który zaskoczył wszystkich swoimi umiejętnościami. Jak każda dobra impreza ma genialnego wodzireja, tak i nasza zabawa miała Rozalię, która wprawiała w zachwyt każdego bawiącego się na sali swoimi szatańskimi ruchami. Nie obyło się też bez jej (nie)wiernych aczkolwiek ZNACZNIE LEPSZYCH OD NIEJ asystentów Zuzanny i Nadii, które tak samo jak ich przewodniczka potrafiły bawić publiczność. Impreza ta na pewno nie miałaby miejsca gdyby nie zaangażowanie się w akcję pana Wiesława Kwietnia, który udostępnił nam sprzęt audio, a także pomysłodwaczyni całego wydarzenia pani Joanny Sajdak-Szarek.

Akcja odbyła się w ramach projektu Szkoły Promujące Zdrowie.

Szczerze bez żadnych zmuszeń dziękujemy wszystkim, którzy  bawili się razem z nami
i będą mieli w przyszłości ochotę ponownie z nami zabawić się!

Dziękujemy!