RYSUNKOWE FERIE – PODSUMOWANIE

Zima śnieżna za oknem nie zniechęciła aktywnych plastyków do wzięcia udziału w feryjnej akcji szkolnej biblioteki, która przy współpracy z grupą społecznościową Siła Myślenia Wizualnego – Elżbieta Curyło, wyszła z inicjatywą RYSUNKOWYCH FERII.  Każdego dnia na szkolnej stronie internetowej i koncie społecznościowym pani Joasi umieszczany był jeden rysunek instruktażowy. Zadaniem uczestników było odwzorowanie ilustracji i stworzenie 14 rysunków. Po feriach rysunki zebrane zostały w bibliotece, a następnie zgromadzone  przez panią Justynkę w formie fotograficznych kolaży.

17 lutego odbyło się oficjalne rozdanie upominków dla wszystkich kreatywnych uczestników akcji. Uczniowie otrzymali także uwagi pozytywne z zachowania. Mamy nadzieję, że w kolejnych plastycznych działaniach dopisze jeszcze liczniejsza grupa. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za piękne ilustracje.

Cieszy nas fakt, że feryjna akcja zachęciła także uczennicę ze Szkoły Podstawowej w Zarzeczu Dużym. Daria Toczek, uczennica klasy 3,  także dostarczyła do nas swoje prace, za co bardzo jej dziękujemy!

Podziękowania składamy także pani Elżbiecie Curyło za pomysł oraz możliwość skorzystania z materiałów. Prace naszych uczniów opublikowane zostały także na koncie społecznościowym Siła Myślenia Wizualnego.

Poniżej uczestnicy akcji:

 1. Milena Kowalska (OP4)
 2. Zuzanna Wolak (OP4)
 3. Nadia Kacała (OP4)
 4. Burzec Miłosz (1a)
 5. Walas Faustyna (1b)
 6. Halagarda Kacper (2b)
 7. Loraj Milena (2b)
 8. Mastalerz Szymon (2b)
 9. Wąż Piotr (2b)
 10. Gwóźdź Radosław (2b)
 11. Kaleta Karolina (3a)
 12. Burzec Szymon (4b)
 13. Juras Patrycja (5b)
 14. Gabriela Seternus (5b)
 15. Kulpa Nikola (6a)
 16. Sylwia Kacała (6b)

 

DODATKOWO:

Daria Toczek kl. 3 ZARZECZE DUŻE