TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ UCZNIÓW Z ROCZNIKA 2009 I MŁODSZYCH, ZAKOŃCZONY BRĄZEM NASZYCH WYCHOWANKÓW

28 października odbyły się kolejne zawody w piłkę nożną o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz,  dla uczniów urodzonych w roku 2009 i młodszych. Imprezę zorganizował UKS Spartakus Radgoszcz oraz SP w Radgoszczy. Uczniowie czterech szkół walczyli o Puchar Wójta Gminy Radgoszcz. Zwycięzcami turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Drugie miejsce zajęła drużyna z Luszowic, trzecią zaszczytną lokatę  uczniowie naszej szkoły.  Na czwartym miejscu uplasowała się drużyna z Zarzecza Dużego.  Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Michał Machnik. W turnieju nagrodzono wielu uczestników.  Wszystkie puchary oraz nagrody wręczyli Wójt Gminy Radgoszcz – p. Marek Lupa, Poseł Stanisław Bukowiec, Dyrektor  ZSP w Radgoszczy  p. Małgorzata Węgiel oraz Prezes UKS Spartakus Radgoszcz
i Organizator turnieju –p. Agnieszka Piotrowicz. Wszyscy uczestnicy  bardzo zadowoleni, zapowiedzieli swą obecność na kolejnej takiej sportowej  imprezie.