Turniej Piłki Siatkowej dla uczniów klas VII

W dniu 20.12.2017r. uczniowie klas VII naszej szkoły wzięli udział w Świąteczno-Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej. Turniej odbył się w Szkole Podstawowej w Zarzeczu Dużym i wzięło w nim udział trzy zespoły. W zespole, którego opiekunem był  pan Błażej Niepsuj znaleźli się następujący uczniowie i uczennice: Rozalia Białas, Magdalena Borek, Martyna Minorczyk, Jakub Burzec, Mateusz Kijak, Patryk Pikul wszyscy z klasy VIIa oraz Kamil Moskal i Bartłomiej Wójcik z klasy VIIb. W pierwszym meczu z gospodarzami turnieju, a więc Szkołą Podstawową w Zarzeczu Dużym nasi zawodnicy  mieli wygraną w pierwszym secie na wyciągnięcie ręki jednakże przegrali końcówkę 12:15. W secie drugim niesieni dopingiem gospodarze wygrali 15:6 i cały mecz 2:0. W drugim swoim meczu nasi zawodnicy wygrali zdecydowanie z trzecim uczestnikiem turnieju Szkołą Podstawową w Luszowicach 2:0 w setach 15:7 i 15:9.
Gospodarze turnieju zwyciężyli również w swoim drugim meczu co sprawiło, że nasz zespół zajął ostatecznie II miejsce. Całej drużynie należą się brawa za wspaniałą walkę i sportową postawę.