III MAŁOPOLSKIE MISTRZOSTWA SZKÓŁ W RUMMIKUB 2026

15 maja 2026r. odbyły się  III Małopolskie Mistrzostwa Szkół w Rummikub 2026. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów wyłonionych w szkolnych eliminacjach. Byli to:

Nadia Kacała z klasy 5a

Amelia Kucharska z klasy 4a

 Kacper Noga z klasy 7b

oraz  Zuzanna Wolak,  która uzyskała najlepszy wynik z naszych uczniów i zajęła 18 miejsce.  

Nasi uczniowie wykazali się doskonałą koncentracją, strategicznym myśleniem oraz dużym zaangażowaniem podczas rozgrywek. Turniej promował grę Rummiku jako narzędzie wspierające rozwój logicznego myślenia, strategii oraz integrację uczniów. Była to doskonała okazja do nauki poprzez zabawę i zdrową rywalizację. W turnieju brało udział 140 uczestników. Nie zabrakło dobrej zabawy i sportowych emocji. 

Written by