Nasza szkoła aktywnie uczestniczy w programie Trzymaj Formę!, którego celem jest promowanie zdrowego stylu życia, prawidłowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. W ramach programu uczniowie biorą udział w działaniach edukacyjnych, konkursach i projektach rozwijających wiedzę na temat zdrowia i dobrych nawyków.