„ZDROWO I KOLOROWO, CZYLI JAK STWORZYĆ ZDROWE ŚNIADANIE. SPOTKANIE KLASY 7A Z DIETETYKIEM” 

Uczniowie 7A, 14 maja br. spotkali się z dietetykiem klinicznym, p. Weroniką Kawą. Podczas zajęć poznali zasady tworzenia zdrowych, zbilansowanych śniadań. Dowiedzieli się jak ważne jest dostarczanie organizmowi odpowiednich składników: białka, węglowodanów i tłuszczy. Wiadomości zastosowali w praktyce i sami skomponowali śniadanie, zdrowe i dające energię na cały dzień, wykorzystując przy tym świeże i wartościowe produkty. Było zdrowo, smacznie i kolorowo.

Written by