WARSZTATY KULINARNE ZE STOWARZYSZENIEM KGW W RADGOSZCZY

Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich w Radgoszczy zaprosiło uczniów klas drugich naszej szkoły wraz z wychowawczyniami, panią Grażyną Kogut i panią Bogusławą Witaszek,  na warsztaty kulinarne. Spotkanie odbyło się 1 października w remizie strażackiej w Radgoszczy. Uczniowie delektowali się pysznymi naleśnikami i goframi, które na ich oczach przygotowywały panie z Koła. Dużo przyjemności sprawiło dzieciakom samodzielne dekorowanie swoich słodkich przekąsek.  Do ich dyspozycji były bite śmietany, owoce, dżemy, marmolady, różnorodne posypki, cukiereczki. Powstały smakowite arcydzieła. Podczas warsztatów zachowane były zasady reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.  Członkinie Koła przeprowadziły także konkury z nagrodami. Połączyliśmy  przyjemne z pożytecznym, gdyż uczniowie zwiedzili siedzibę Gminnej Biblioteki Publicznej w Radgoszczy, a niektórzy nawet założyli swoje biblioteczne karty.  
Uśmiechnięci i zadowoleni, z pełnymi brzuszkami drugoklasiści wrócili do szkolnej rzeczywistości zapewniając Organizatorki, że z przyjemnością skorzystają z kolejnego zaproszenia.

Stowarzyszenie Kół Gospodyń Wiejskich w Radgoszczy zaprosiło uczniów klas drugich naszej szkoły wraz z wychowawczyniami, panią Grażyną Kogut i panią Bogusławą Witaszek,  na warsztaty kulinarne. Spotkanie odbyło się 1 października w remizie strażackiej w Radgoszczy. Uczniowie delektowali się pysznymi naleśnikami i goframi, które na ich oczach przygotowywały panie z Koła. Dużo przyjemności sprawiło dzieciakom samodzielne dekorowanie swoich słodkich przekąsek.  Do ich dyspozycji były bite śmietany, owoce, dżemy, marmolady, różnorodne posypki, cukiereczki. Powstały smakowite arcydzieła. Podczas warsztatów zachowane były zasady reżimu sanitarnego oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.  Członkinie Koła przeprowadziły także konkury z nagrodami. Połączyliśmy  przyjemne z pożytecznym, gdyż uczniowie zwiedzili siedzibę Gminnej Biblioteki Publicznej w Radgoszczy, a niektórzy nawet założyli swoje biblioteczne karty.   Uśmiechnięci i zadowoleni, z pełnymi brzuszkami drugoklasiści wrócili do szkolnej rzeczywistości zapewniając Organizatorki, że z przyjemnością skorzystają z kolejnego zaproszenia.